Lidhje

Shqipëri, paralajmërohet ashpërsim i kufizimeve pas përkeqësimit të situatës me COVID-19


Shqipëri, paralajmërohet ashpërsim i kufizimeve pas përkeqësimit të situatës me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Autoritetet paralajmëruan ashpërsim të kufizimeve pas rritjes së rasteve të reja me COVID. Rritja e numrit të të prekurve mendohet se është pasojë e rasteve të shumta të dyshimta të varianteve të reja të COVID 19, ndërkohë që në vend po shfaqen dhe persona të prekur për herë të dytë.

XS
SM
MD
LG