Lidhje

Sa të rëndësishme janë pasaportat e vaksinimit për COVID-19?


Sa të rëndësishme janë pasaportat e vaksinimit për COVID-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Me rritjen e numrit të njerëzve që vaksinohen, ekspertët e kujdesit shëndetësor po studiojnë se si mund të vërtetojnë që dikush e ka bërë vaksinën. Një formular i shkurtër, disa pyetje për shëndetin, një gjilpërë e shpejtë dhe pastaj një kartelë vaksinimi.

XS
SM
MD
LG