Lidhje

Dekriminalizimi në Shqipëri: Rritet presioni i ndërkombëtarëve përballë heshtjes së partive politike


Dekriminalizimi në Shqipëri: Rritet presioni i ndërkombëtarëve përballë heshtjes së partive politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Në Shqipëri, diplomatët amerikanë dhe ata europianë po i shtojnë thirrjet ndaj partive politike për të mos kandiduar në zgjedhjet e përgjithshme persona të inkriminuar. Studiues të politikës pohojnë se thirrjet e diplomatëve po ndeshin në heshtjen e partive politike.

XS
SM
MD
LG