Lidhje

Wesley Clark: Administrata Biden do t’i kushtojë vëmendje Ballkanit


Wesley Clark: Administrata Biden do t’i kushtojë vëmendje Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ish-komandanti i lartë i NATO-s, tha se njohja e ndërsjelltë mes Kosovës dhe Serbisë do të ishte në interesin e dy vendeve. Ai foli edhe për zhvillimet politike në SHBA.

XS
SM
MD
LG