Lidhje

Shën Valentini, një mënyrë e re e përkufizimit të dashurisë


Shën Valentini, një mënyrë e re e përkufizimit të dashurisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Dita e Shën Valentinit zakonisht të sjell në mendje dashurinë dhe romancën. Por edhe pa qenë në çift, kjo ditë sjell shumë arsye për të festuar.

XS
SM
MD
LG