Lidhje

Uashington: Ekspozitë e veçantë për të ndihmuar betejën me COVID-19


Uashington: Ekspozitë e veçantë për të ndihmuar betejën me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Muzeu i parë amerikan i arteve dixhitale dhe atyre eksperimentale në Uashington DC, “Artechouse”, transformoi hapësirën e vet në një ekspozitë të veçantë, në përpjekje për të ndihmuar njerëzit të përballen me ankthin e shkaktuar nga COVID-19.

XS
SM
MD
LG