Lidhje

Ndikimi i komentatorit Rush Limbaugh në median dhe politikën amerikane


Ndikimi i komentatorit Rush Limbaugh në median dhe politikën amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00
XS
SM
MD
LG