Lidhje

Teksas, vazhdojnë problemet nga stuhia dimërore


Teksas, vazhdojnë problemet nga stuhia dimërore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Teksasi po përballet me temperaturat më të ulëta të regjistruara në 30 vitet e fundit. Miliona banorëve të Teksasit u është rikthyer furnizimi me energji por tani ata po përballen me një sfidë të re: mungesa e ujit të pijshëm dhe të sigurt.

XS
SM
MD
LG