Lidhje

Analistët: SHBA do të kërkojë angazhimin në bisedime të Kosovës dhe Serbisë


Analistët: SHBA do të kërkojë angazhimin në bisedime të Kosovës dhe Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:40 0:00

Ish-ambasadori Frank Wisner dhe studiuesi i Këshillit për Marrëdhëniet me Jashtë, Charles Kupchan, thanë për Zërin e Amerikës se zgjidhja e mosmarrëveshjeve mes Kosovës dhe Serbisë është e rëndësishme për të ardhmen e tyre dhe të rajonit.

XS
SM
MD
LG