Lidhje

Ditët e Kujtesës: Tranzicioni vazhdon, edhe pse Shqipëria është në dyert e BE-së


Ditët e Kujtesës: Tranzicioni vazhdon, edhe pse Shqipëria është në dyert e BE-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Shqipëri po zhvillohen “Ditët e Kujtesës”, ku po diskutohen marrëdhëniet e shqiptarëve me diktaturën komuniste dhe demokracinë. Instituti për Demokraci Media dhe Kulturën dhe Instituti për Studime Politike zhvilluan një konferencë shkencore mbi tranzicionin shqiptar nga diktatura në demokraci.

XS
SM
MD
LG