Lidhje

Shkodër: Fushatë ndërgjegjësuese e të rinjve kundër korrupsionit


Shkodër: Fushatë ndërgjegjësuese e të rinjve kundër korrupsionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Kur mbeten vetëm 2 muaj nga zgjedhjet e reja parlamentare, organizata rinore "Qëndresa Qytetare", është përfshirë në një fushatë ndërgjegjësuese kundër korrupsionit dhe shitjes së votës.

XS
SM
MD
LG