Lidhje

Izraeli i shqetësuar për një marrëveshje të re me Iranin


Izraeli i shqetësuar për një marrëveshje të re me Iranin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Administrata e Presidentit Biden dhe zyrtarët evropianë vazhdojnë përpjekjet për të rihapur negociatat me Iranin në lidhje me një marrëveshje të re bërthamore, pavarësisht refuzimit të Iranit për të biseduar me Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG