Lidhje

Ulqini, qyteti me numrin më të lartë të të infektuarve me COVID-19 në Mal të Zi


Ulqini, qyteti me numrin më të lartë të të infektuarve me COVID-19 në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Si pasojë e numrit të madh të të infektuarve me COVID-19 si dhe rritja e numrit të viktimave qyteti bregdetar i Ulqinit është mbyllur tërësisht. Ulqini ka numrin më të lartë të të infektuarve për kokë banori në Mal të Zi.

XS
SM
MD
LG