Lidhje

Dokumentarë për gratë që sfidojnë mundësitë


Dokumentarë për gratë që sfidojnë mundësitë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Dy dokumentarë hedhin dritë mbi gratë që sfidojnë mundësitë përballë brutalitetit dhe korrupsionit. Korrespondentja e Zërit të Amerikës Penelope Poulou foli me kineastët lidhur me projektet e tyre.

XS
SM
MD
LG