Lidhje

Kaliforni: Në “dhomat e shkatërrimit” klientët çlirojnë stresin e pandemisë


Kaliforni: Në “dhomat e shkatërrimit” klientët çlirojnë stresin e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Ekspertët e shëndetit mendor paralajmërojnë për pasoja në gjendjen emocionale në popullatë gjatë pandemisë së COVID-it, që ka sjellë shtim të stresit dhe ankthit. Në një qytezë të Kalifornisë një biznes i ri ofron një mënyrë origjinale për të ndihmuar klientët të ulin stresin.

XS
SM
MD
LG