Lidhje

Sfidat e komunitetit LGBTQ+ fillojnë në familjet konservatore shqiptare


Sfidat e komunitetit LGBTQ+ fillojnë në familjet konservatore shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Të dhënat e ekspertëve të shëndetit mendor tregojnë se pjesëtarët e këtij komuniteti kanë katër herëmë shumë prirje për vetëvrasje, vuajtje nga antkhi, depresioni, të ngelin pa shtëpi dhe të përdorin substanca narkotike.

XS
SM
MD
LG