Lidhje

Palmer: SHBA do standardet më të larta ndërkombëtare në zgjedhjet në Shqipëri


Palmer: SHBA do standardet më të larta ndërkombëtare në zgjedhjet në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:27 0:00

Matthew Palmer, zëvendës ndihmës Sekretar i Shtetit dhe përfaqësues i posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, tha për Zërin e Amerikës se Shtetet e Bashkuara do të vazhdojnë të investojnë mjaft energji dhe kapital politik tek Shqipëria.

XS
SM
MD
LG