Lidhje

Shqipëri: ODIHR nis misionin vëzhgues për zgjedhjet parlamentare


Shqipëri: ODIHR nis misionin vëzhgues për zgjedhjet parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Në Shqipëri, Zyra për Institucione Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut e OSBE-së (ODIHR) bëri sot të ditur se sapo ka nisur një mision vëzhgimi për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG