Lidhje

Përfundon takimi mes Uashingtonit dhe Pekinit


Përfundon takimi mes Uashingtonit dhe Pekinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit dhe Këshilltari i Sigurisë Kombëtare i dhanë fund bisedimeve me zyrtarët e lartë kinezë që u zhvilluan në Alaksa. Analistët thonë se në politikën amerikane për Kinën nuk presin ndonjë ndryshim të madh nga qasja e administratës së mëparshme.

XS
SM
MD
LG