Lidhje

15 vjetori i themelimit të Twitter-it dhe sfida e rritjes së popullaritetit


15 vjetori i themelimit të Twitter-it dhe sfida e rritjes së popullaritetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Platforma Twitter më 21 mars feston 15 vjetorin e themelimit të saj. Me 330 milionë përdorues në të gjithë botën, kompania që dikur e quante veten krah i fjalës së lirë është detyruar të luftojë me abuzimet e platformës së saj.

XS
SM
MD
LG