Lidhje

Vështirësitë e përsonave me aftësi të kufizuara në periudhën e pandemisë


Vështirësitë e përsonave me aftësi të kufizuara në periudhën e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

60 vjeçari Arben Galica është njëri prej qindra përsonave me aftësi të kufizuara në Shkodër, i cili prej më shumë se një viti po përballet me pasojat e pandemisë COVID 19. Ai jeton i vetëm në një nga lagjet e qytetit dhe kjo ja ka vështirësuar edhe më shumë jetën në këtë periudhë të pandemisë.

XS
SM
MD
LG