Lidhje

Përgatitjet për pandemitë e ardhshme


Përgatitjet për pandemitë e ardhshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Shkencëtarët thonë se nuk ka dyshime që bota do të goditet nga një pandemi e re dhe se kjo është thjeshtë çështje kohe. Ndaj ata u bëjnë thirrje vendeve në të gjithë botën që të përgatiten për të parandaluar një infeksion të ri vdekjeprurës.

XS
SM
MD
LG