Lidhje

ShBA: Mjegullimi i kufijve mes politikës dhe botës së argëtimit


ShBA: Mjegullimi i kufijve mes politikës dhe botës së argëtimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Vija ndarëse mes politikës dhe argëtimit është mjegulluar gjithnjë e më shumë në Amerikë, ku një ish-yll televizioni shërbeu si president katër vitet e kaluara dhe nga ana tjetër, argëtimi është bërë më politik.

XS
SM
MD
LG