Lidhje

Studimi mbi ekstremizmin e dhunshëm: “Qytetarët më shumë të shqetësuar për ekstremizmin politik”


Studimi mbi ekstremizmin e dhunshëm: “Qytetarët më shumë të shqetësuar për ekstremizmin politik”
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Në Tiranë, Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim publikoi sot sondazhin kombëtar “Statusi i Ekstremizmit të Dhunshëm në Shqipëri 2021”.

XS
SM
MD
LG