Lidhje

Dokumentari “Allen kundër Farrow” ndez debatin rreth abuzimeve seksuale


Dokumentari “Allen kundër Farrow” ndez debatin rreth abuzimeve seksuale
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

"Allen kundër Farrow", dokumentari me katër pjesë i kineastëve Kirby Dick dhe Amy Ziering, përqendrohet tek akuzat për abuzim seksual që Dylan Farrow ngre ndaj babait të saj, një emër i njohur i kinemasë. Woody Allen i ka hedhur poshtë akuzat.

XS
SM
MD
LG