Lidhje

Mali i Zi, pandemia nxjerr në pah probleme me shëndetin mendor


Mali i Zi, pandemia nxjerr në pah probleme me shëndetin mendor
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Një problem më vete është mungesa e psikologëve dhe trajtimi i pacientëve në gjuhën shqipe.

XS
SM
MD
LG