Lidhje

Transparency International: Shqipëri, shteti i kapur nga korrupsioni


Transparency International: Shqipëri, shteti i kapur nga korrupsioni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Organizata Transparency International dhe Instituti për Demokraci e Ndërmjetësim publikuan sot në Tiranë një raport mbi kapjen e shtetit, korrupsionin e lartë dhe ligjet me porosi.

XS
SM
MD
LG