Lidhje

Tiranë: Diskutim mbi 30 vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve Shqipëri-SHBA


Tiranë: Diskutim mbi 30 vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve Shqipëri-SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Tiranë, 30 vjetori i rivendosjes së marëdhënieve diplomatike SHBA - Shqipëri u përkujtua sot në konferencën e Institutit Shqiptar për Studime Ndërkombëtare: Marrëdhëniet shqiptaro-amerikane: e Shkuara, e Sotmja dhe e Nesërmja”.

XS
SM
MD
LG