Lidhje

Banka Evropiane e Investimeve në mbështje të Shqipërisë


Banka Evropiane e Investimeve në mbështje të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Përfaqësuesi i Bankës Evropiane të Investimevesaj për Ballkanin Perendimor, Alessandro Bragonzi thotë se kjo bankë në bashkëpunim me BE-në po punon për të lehtësuar pasojat e pandemisë duke rritur investimet, sidomos tek ndërmarrjet e mesme dhe të vogla që janë shtylla të ekonomive të tyre.

XS
SM
MD
LG