Lidhje

Pamje të rënda dhe dëshmi dramatike në javën e parë të gjyqit të ish-policit Chauvin


Pamje të rënda dhe dëshmi dramatike në javën e parë të gjyqit të ish-policit Chauvin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Java e parë e gjyqit të ish-policit të bardhë Derek Chauvin, i cili akuzohet për vrasje në lidhje me incidentin ku mbeti i vdekur afrikano-amerikani George Floyd ndërsa ai ishte nën arrest, u shoqërua me shfaqjen e video-klipeve të rënda dhe dëshmi dramatike nga incidentit

XS
SM
MD
LG