Lidhje

Franca, pasuritë e konfiskuara të kthehen në vendin e origjinës


Franca, pasuritë e konfiskuara të kthehen në vendin e origjinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Franca së shpejti mund t’u bashkohet disa vendeve të tjera që kanë miratuar ligje që synojnë kthimin e parave dhe pasurive të vjedhura, në vendet e origjinës.

XS
SM
MD
LG