Lidhje

Kosovë: Krimet e luftës dhe mosndëshkimi i tyre


Kosovë: Krimet e luftës dhe mosndëshkimi i tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

Udhëheqësit e institucioneve të reja në Kosovë thonë se nuk mund të ketë paqe derisa Serbia nuk i pranon krimet e kryera në Kosovë dhe nuk ndërmerr veprimet për vënien e para drejtësisë të autorëve të krimeve. Këto qëndrime janë ritheksuar në përvjetorin e masakrës së fshatit Rrezallë.

XS
SM
MD
LG