Lidhje

Shtatëzania gjatë pandemisë së koronavirusit


Shtatëzania gjatë pandemisë së koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Sipas një studimi të ri global, vdekshmëria e foshnjeve të porsalindura, shtatzanitë ektopike dhe vdekjet e nënave gjatë lindjes u rritën gjatë pandemisë, ndoshta për shkak se gratë kishin më pak qasje tek shërbimet mjekësore.

XS
SM
MD
LG