Lidhje

Analisti Veton Surroi komenton zhvillimet politike në Kosovë


Analisti Veton Surroi komenton zhvillimet politike në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Instituti Shqiptar për Studime Ndërkombëtare organizoi një takim me publicistin Veton Surroi, mbi pritshmëritë e politikës së jashtme të qeverisë Kurti. Para një auditori me studiues dhe diplomatë, zoti Surroi tha se Kosova ka për herë të parë një qeveri të qëndrueshme nga vota e qytetarëve.

XS
SM
MD
LG