Lidhje

Kosovë: Nis zbatimi i masave të reja kundër përhapjes së COVID-19


Kosovë: Nis zbatimi i masave të reja kundër përhapjes së COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Në Kosovë nisi zbatimi i masave të reja kundër COVID-19, të cilat përfshijnë mbylljen e kafeneve dhe restoranteve deri me datën 18 prill. Vendimi u mor në një periudhë të shtimit të rasteve dhe vdekjeve nga koronavirusi, por përfaqësues të biznesve thonë se kjo situatë rrezikon mbijetesën e tyre.

XS
SM
MD
LG