Lidhje

SHBA shton përpjekjet për të ndihmuar vendet e tjera me vaksina


SHBA shton përpjekjet për të ndihmuar vendet e tjera me vaksina
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Shtetet e Bashkuara janë drejt realizimit të objektivit për të vaksinuar 200 milionë amerikanë deri në fund të prillit dhe administrata e Presidentit Biden po ndërmerr hapa për të ndihmuar vende të tjera me vaksina, duke emëruar një koordinatore për përgjigjen globale ndaj COVID-19.

XS
SM
MD
LG