Lidhje

“Dekriminalizimi", prokuroria has pengesa në hetimet jashtë vendit


“Dekriminalizimi", prokuroria has pengesa në hetimet jashtë vendit
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

Përfaqësues të organit të akuzës thonë se hetimet jashtë vendit paraqesin problematika, pasi ligji i dekriminalizimit siç thonë ata, është unik dhe mjaft vende nuk gjejnë bazë ligjore për të kthyer përgjigje.

XS
SM
MD
LG