Lidhje

Tiranë: Lehtësohen masat kufizuese ndaj pandemisë. Rihapen fluturimet me Britaninë


Tiranë: Lehtësohen masat kufizuese ndaj pandemisë. Rihapen fluturimet me Britaninë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në Shqipëri, autoritetet shëndetësore zgjatën me dy orë në mbrëmje kohën e qarkullimit të qytetarëve, pasi treguesit e pandemisë Covid-19 janë përmirësuar dhe vaksinimi po zgjerohet. Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi po ashtu të rihapen fluturimet ajrore me Britaninë e Madhe.

XS
SM
MD
LG