Lidhje

Mjekët, reflektime mbi luftën ndaj Covid-19 në 2020


Mjekët, reflektime mbi luftën ndaj Covid-19 në 2020
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në fillim të pandemisë, korrespondentja e Zërit të Amerikës, Nina Vishneva u takua me mjekë dhe infermierë në qytetin e Nju Jorkut për të folur në lidhje me përvojën e tyre në luftën ndaj COVID-19. Një vit më vonë, ajo foli përsëri me disa prej tyre për të mësuar më shumë mbi përvojën e tyre.

XS
SM
MD
LG