Lidhje

Jeta pas vaksinimit, pritshmëritë e të moshuarve amerikanë


Jeta pas vaksinimit, pritshmëritë e të moshuarve amerikanë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Amerikanët e moshuar që më në fund kanë bërë vaksinën kundër Covid-19, mund të kthehen në një lloj normaliteti. Duke qenë në grupin e njerëzve më të rrezikuar nga koronavirusi, shumë prej tyre kanë qenë të izoluar, dhe tani mezi presin të vizitojnë të afërmit .

XS
SM
MD
LG