Lidhje

Ndikimi i pandemisë tek shëndeti mendor


Ndikimi i pandemisë tek shëndeti mendor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Një specialiste e terapisë fizike dhe punës sociale thotë se duhet bërë më shumë për të ndrequr ndikimin e pandemisë te shëndeti mendor. Ajo thekson në veçanti nevojën për vëmendje ndaj mirëqënies së punonjësve të kujdesit shëndetësor.

XS
SM
MD
LG