Lidhje

Vala e tretë e Covid-19 dhe vaksinimet në Evropë


Vala e tretë e Covid-19 dhe vaksinimet në Evropë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Pjesa më e madhe e Evropës është detyruar të rikthejë masat kufizuese mes një vale të tretë vdekjeprurëse të koronavirusit. Megjithatë, në Britani, restorantet, dyqanet dhe shërbimet e tjera u rihapën të hënën ndërsa qeveria theksoi se programi i saj i vaksinimit ka ulur numrin e infeksioneve.

XS
SM
MD
LG