Lidhje

Vëzhguesit vendas: Fushata zgjedhore vazhdon me shkelje ligji e abuzime


Vëzhguesit vendas: Fushata zgjedhore vazhdon me shkelje ligji e abuzime
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në Shqipëri fushata zgjedhore po vazhdon përmes shkeljeve të shumta ligjore nga partitë. Vëzhguesit raportojnë se partitë politike ndjekin traditën e hershme, duke abuzuar burimet shtetërore, duke i bërë presion administratës dhe duke ndryshuar komisionerët deri në minutën e fundit.

XS
SM
MD
LG