Lidhje

Anketa: Papunësia dhe korrupsioni largojnë të rinjtë nga Shqipëria


Anketa: Papunësia dhe korrupsioni largojnë të rinjtë nga Shqipëria
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Në Shqipëri, papunësia dhe korrupsioni vlerësohen nga një anketë kombëtare me të rinjtë si faktorët kryesorë, që e nxitin rininë të largohen nga vendi.

XS
SM
MD
LG