Lidhje

Fushata elektorale në veri të Shqipërisë


Fushata elektorale në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

Në katër qarqet veriore të Shqipërisë, në atë të Shkodrës, Kukësit, Lezhës dhe Dibrës, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të votohet për 27 deputetë të parlamentit shqiptar.

XS
SM
MD
LG