Lidhje

Ulqin, shpimet për naftë në bregdet alarmojnë ambjentalistët


Ulqin, shpimet për naftë në bregdet alarmojnë ambjentalistët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Këto ditë nisi procesi i shpimit në bregdetin e Ulqinit në Mal të Zi për gjetjen e naftës dhe gazit, gjë e cila shkaktoi reagime dhe shqetësime të dukshme tek ambientalistët, shoqëria civile dhe tek banorët e qytetit.

XS
SM
MD
LG