Lidhje

SHBA, rriten çmimet e produkteve bujqësore


SHBA, rriten çmimet e produkteve bujqësore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Pas vitesh pasigurie dhe me vështirësi ekonomike të shkaktuara nga moti i paqëndrueshëm dhe mosmarrëveshjet tregtare, çmimet e produkteve të grurit po lulëzojnë. Zëri i Amerikës sjell mendimet e fermerëve në Illinoi të cilët thonë se ky lajm sjell shpresë dhe shqetësime.

XS
SM
MD
LG