Lidhje

Shqipëri: Lajmet e gatshme nga partitë në fushatë zgjedhore, shenjë e krizës së medias, komentojnë analistët


Shqipëri: Lajmet e gatshme nga partitë në fushatë zgjedhore, shenjë e krizës së medias, komentojnë analistët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Fushatat zgjedhore në Shqipëri i shtyjnë mediat vendase në një krizë të pazakontë profesionale. Ato detyrohen të transmetojnë lajme të gatshme, që prodhohen nga partitë dhe institucionet shtetërore.

XS
SM
MD
LG