Lidhje

Vullnetarët ndihmojnë mijëra njerëz të sigurojnë takime për të marrë vaksinën


Vullnetarët ndihmojnë mijëra njerëz të sigurojnë takime për të marrë vaksinën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Të moshuarit në Shtetet e Bashkuara dhe shtresa të tjera që nuk kanë qasje tek teknologjia kanë hasur vështirësi për të siguruar një takim për të marrë vaksinën. Një nga problemet ka qënë rezervimi në internet.

XS
SM
MD
LG