Lidhje

Çekia: Reagimi i Rusisë më i fortë se sa pritej


Çekia: Reagimi i Rusisë më i fortë se sa pritej
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Republika Çeke tha të hënën se dëbimi nga Rusia i 20 punonjësve të ambasadës Çeke në përgjigje të dëbimit nga Praga të 18 diplomatëve rusë ishte një reagim më i fortë se sa pritej dhe se qeveria do të shqyrtonte hapat e mëtejshëm.

XS
SM
MD
LG